Trivia Crack Hileleri

Trivia crack oyunu dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bir oyun olması sebebiyle çok sıkı güvenlik önlemleri almaktadırlar.İnternette bulunan sitelerde trivia crack hileleri  adı altında birçok paylaşım yapılmasına karşın şuanda trivia crack oyununda çalışan bir hile yoktur. Önceden sınırsız can hilesi, sınırsız döndürme hilesi gibi trivia crack hileleri olmasına karşın artık bunlar kaldırılmıştır. Engelleyemeyecekleri tek şey çıkan soruyu burada aratıp cevabı işaretlemen! Yüzbinlerce trivia crack oyunu cevabı burada! Trivia Crack Hile konusunda şunu söyleyeblirimki oyun çok popüler oldu ve hemen fixliyorlar artık hileleri bu nedenle hilelerin ömürleri kısa oluyor. Biz özellikle rusya ve uzak doğdudan hileleri bulup çevirmeye çalışıyoruz ama onlarında dilleri gerçekten zor oluyor

Denenmiş arada sırada çalışan bir hile: Trivia Crack hile ile tüm soruları bilmek için öncelikle oyuna giriş yapın. Sonra bir tane oyun kurun ya da davet edildiğiniz bir oyunu kabul edip oynamaya başlayın. Ardından son soru gelinceye kadar rastgele cevaplar vererek soruları görün cevaplarını not alın. Hafızanıza güveniyorsanız aklınızda da tutabilirsiniz. Taki son soruya da cevap verince -Devam et  butonuna basmadan oyunu kapatın. Daha sonra Android cihazınızdan Trivia Crack uygulama bilgilerini açıp Verileri temizleyin.

Sonra Trivia Crack’a tekrar giriş yaptığınızda biraz önce oynadığınız oyunun oynanmamış olarak ekranda olduğunu göreceksiniz. Oyunu başlattığınızda soruların aynı olduğunu göreceksiniz.